Epak Automatic Satellite Tracking Systems

 img94

EPAK Kimdir&Nedir?

EPAK firması tekne ve yat anten sistemleri üzerine ürünleri olan oldukça kailteli bir Alman firmasıdır. Firma 2000 yılında kurulmuştur ve o günden beri müşterilerine memnuniyetle hizmet vermektedir. EPAK anten sistemleri sayesinde, her türlü deniz koşulunda rahatlıkla televizyon izleyebilir ya da internette doşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken EPAK anten sistemine sahip olmak.

EPAK firmasına ait anten sistemleri tamamen otomatiktir ve denizdeki her türlü koşulda rahatlıkla hizmet almanızı sağlar. EPAK firması Almanya’nın Leipzig şehrinde bulunan merkezlerinde bu kaliteli anten sistemlerinin üretimini ve geliştirmesini yapmakta daha sonra da dünyaya pazarlamaktadırlar.

EPAK anten sistemlerinden almak istediğiniz hizmete uygun olarak değişik anten tipleri mevcuttur. Almanya’nın deniz kuvvetlerinin navigasyon sistemi için dahi yazılımlar üreten EPAK firmasından memnun kalacağınızı size yüzde yüz garanti ederiz. EPAK ürünleri için daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

http://www.epak.de/index.php/en/products

Bu kaliteli Alman firmasının distribütörlüğü 2013 yılından itibaren firmamız Turan Elektrik&Elektronik tarafından verilmektedir. Firma olarak EPAK ürünleri hakkında her türlü teknik destek, kurulum ve geliştirme hizmetleri sağlamaktayız. Daha detaylı bilgi için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

EPAK firmasının İngilizce sitesi için tıklayınız:

 

http://www.epak.de/index.php/en/